Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erős vese környéki görcsök,...

Erős vese környéki görcsök, fájdalom, fájó vizelés, nagyon magas láz? Csak hozzáértők.

Figyelt kérdés
Nos a múlt héten kezdődött hőemelkedéssel és enyhe vese környéki ill. alhasi fajdalommal. Voltam orvosnál, nem mondott semmit...rá két napra nagyon begörcsöltem, a lázam pedig 40 fok magasságában volt. Ügyeletre mentem, kaptam injekciót. A lázam lement jobban lettem. Két napja azonban ismét megjelent a görcs, még .erősebben és a magas láz is. Mire utalhatnak ezek a tünetek???
2015. júl. 19. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Arra,hogy most azonnal húzzál el a kórházba ,ha szertnél köztünk maradni .

Bizonytalan eredetű hasi fájdalom magas lázzal.. nincs halálfélelmed ?

2015. júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azonnal vizeletvizsgálat kellett volna. A magas láz gyulladásra utal. Ha a vizeletben vér jelenik meg az vesekőre utalhat. Nem szabad elhanyagolni, hétfőn azonnal megfelelő orvoshoz kell menni, mert a vesegyulladásnak súlyos következményei lehetnek.
2015. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak azért mert az összes létfontosságú szerved azon a tájékon van ,nem éppen bíztató. Úgyhogy remélem nem gondoltad komolyan,hogy távgyógyítással akárki megmondja mi bajod . Menj orvoshoz,és mielőbbi jobbulást kívánok !
2015. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem két dolog jutott eszembe: vesekő és vakbélgyulladás, de ha van láz is, akkor lehet, hogy az utóbbi, ami perforációra utal, ami halálos lehet, szóval azonnal menj ügyeletre
2015. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A leghamarabb amikor teheted ezerrel menjél orvoshoz, csináljanak ultrahangot is, mert lehet vesekő, de vesemedence gyulladás is vagy ki tudja.
2015. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Holnap mindenképp elmegyek kórházba, csak itt is megkérdeztem, hogy mik lehetnek azok a betegségek, amik szóba jöhetnek.
2015. júl. 19. 19:13
 7/11 szamo77db ***** válasza:
Siess orvoshoz! Nekem volt vesekövem, fetrengtem a fájdalomtól, kórházba kerültem, ott "szültem meg" a követ. De lázam nem volt. Tehát itt, a te esetedben akármi is lehet. Ne menj neki az éjszakának így! Irány az ügyelet!
2015. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vesekő is lehet, elég gyakori. Nagyon tud fájni és magas lázzal jár.
2015. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tegnap elmentem sürgősségire, ahol megvolt minden kivizsgálás. A végeredmény az lett, hogy bent fekszem a kórházban egy 5 mm-es vesekővel és vesemedencetágulattal.


A válaszokat Köszönöm!! :)

2015. júl. 21. 20:29
 10/11 anonim ***** válasza:
8 voltam. Úgy tudtam! Jobbulást!
2015. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!