Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Csak pszichés...

Marco-v kérdése:

Mi lehet ez? Csak pszichés probléma lehet?

Figyelt kérdés
A következő lenne a kérdésem: Nem tudom mitől van ez és sajnos az orvok sem tudnak egy értelmes választ adni nekem. Rengeteg vizsgálatnak vetettem alá magam de mindhiába. Na, a problémám az lenne, hogy évente egyszer-kétszer nagyon fájdalmas vizelésem van... Eleinte csak súlyzós edzés után amit az orvosok kezdetleges köldök sérvvel magyaráztak, majd rájöttek nem az. A súlyzós edzést abbahagyva is jelentkeztek a tünetek, egy hirtelen mozdulattól stb stb. Csak azt szeretném kérdezni hogy más ember is szenved e hasonlóban? Az fájdalom egy szúró hasító érzés a köldökömben míg a vizelet távozik. Brutális fájdalom. De mindet csak egy vizelésig tart és vége... Fogalmam sincs mi lehet ez. Összefüggésben lehet a vesémen levó cisztákkal? Kérem írjon akinek hasonló gondja van!! Köszönöm! 23 férfi.

2015. máj. 15. 20:30
 1/2 anonim válasza:

Hasonló gondom még nem volt, de nem is nagyon hallottam róla, hogy ez így évi 1-2 alkalommal forduljon elő.

Ami lehet, az egyfelől - ha cisztáid vannak - akkor az, hogy olyankor meggyűlnek és ekkor távozik a folyadék.

Lehet még az, hogy hajlamos vagy vesekő-képződésre, és ilyenkor távozik egy kisebb darab..az is eléggé fájdalmas.

Urológián nem mondtak semmit? Ultrahangos vizsgálaton voltál?

2015. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen voltam ultrahangon, ott igazából csak a cisztákat említették meg, azon kívül mindent rendben találtak. Urulógián belül ultrahongoztak meg. Sajna még prosztatavizsgálaton is túlestem...
2015. máj. 15. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!