Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lábfejfájdalom, vajon mitől?

Lábfejfájdalom, vajon mitől?

Figyelt kérdés

Egyik reggel pár napja úgy ébredtem hogy a lábfejem (bal láb) külső fele megerőltetésre fáj,illetve a lábfejen a boka és a kislábujj között van egy pont amit ha megnyomok eléggé fáj....3 napja tart már de nem érzem hogy enyhülne bár tegnap szerintem nem pihentettem eléggé. Mitől lehet ez? Íngyulladás?

Trombózis? (Bár sem a vádlim sem a bokám nem érintett...)



2015. júl. 21. 23:02
 1/3 A kérdező kommentje:
A fájdalmat úgy kell érteni hogy bicegve kell mennem,viszont ha csak állok azon a lábon nem annyira fáj.
2015. júl. 21. 23:08
 2/3 A kérdező kommentje:
Illetve nincs látható dagadás/duzzanat/véraláfutás sem.
2015. júl. 21. 23:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt már ilyesmi nekem is és elmúlt magától egy hét után. Most meg a bal kezem fáj, csuklómnál, úgy, h nem tudom behajlítani. Pedig balkézzel nem csinálok semmit - de ez is olyan érzés, mint egy íngyulladás.


Vettem zöldvér zöldkagyló kapszulát a DM-ben. Hátha jó erre.

[link]

2015. júl. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!