Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet csecsemőmirigy-dagana...

Ez lehet csecsemőmirigy-daganat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Elöljáróban: tüdőröntgen,vizelet,széklet -és vérvizsgálat eredménye jó lett .

Szóval már kb. 2 hónapja van,hogy néha rosszul kapok levegőt,mintha egy folyamatos nyomás lenne a mellkasomban,nyugalmi állapotban is. Terhelésre rosszabb lesz,pedig eddig heti többször is futottam,most meg 10 perc után abba kell hagynom:(

Néha ez az érzés 1-2 napra elmúlik majd újra előjön. Doktornő még refluxra is gondolt - ez a nyomás általában a gyomorszájam körül van,de máskor meg feljebb a mellkasomban- ,de a gasztoenteorlógiai vizsgálat során azt mondták nem valószínű. Utána néztem ,és egy ilyen betegségnek nagyon sok tünete lehet,nekem közülük ez van meg,de nagyon félek...

Mi bajom lehet?:(

19/l (hétfőn megyek vissza orvoshoz,megkérdezem nem lehetne-e egy ct-t csinálni)



2015. júl. 23. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább stressz okozta pánikbetegségre gondolok. Szerintem pszichés oka van.


Egy orvostanhallgató.

2015. júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy asztma,nekem mondjuk ilyen tünetekkel jelentkezik.
2015. júl. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Bizonyos ételek evés után érzed azt, hogy ez fokozódik, vagy egyáltalán nem tapasztalsz összefüggést?
2015. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nem,független attól mit eszem:S


Stressztől mondjuk lehet,idén érettségiztem + felvételi de már úgy érzem elmúlt az idegeskedős időszak:/

2015. júl. 23. 10:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem független, akkor a következő kérdés: milyen ételek rontanak a tüneteiden?
2015. júl. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs, elnéztem, szóval független tőle.
2015. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi volt végül?
ápr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hú de régi kérdésem volt ez...:D

Stressz okozta az összes tünetet, felvettek egyetemre, lenyugodtam és elmúlt aztán:)

Néha előjön egy enyhe légszomj stressz esetén, de lekopogom ennyire durva régen volt.

ápr. 20. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!