Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális az ilyen szintű...

Normális az ilyen szintű emlékezetkiesés?

Figyelt kérdés

Korubelul 1 eve szedek nyugtatot. Eloszor 2mgos rivotrilt negyedeltem, majd jott a felezes utana mar magaba a 2mg... Eszre vettem egy ido utan h nem nagyon tudok beszelni, abba hagytam valtottam 0,25os frontinra .. Majd emelnem kellett mert mar nem ereztem a hatast, 0,25bol 10db volt az alvasomhoz az elegendo adag. Most valtottam 0.5re abbol 4et szedek ami 2mg.

Elozo kapcsolatom megviselt nagyon, az akkori parom bantalmazott, ezert elmentem orvoshoz es akkor kezdtem szedni.

Nagyon durva emlekezetkieseseim vannak... Mar szinte ilyeszto. Kerlek benneteket a negativ kommentektol kimeljetek. Aki hulye azt nem kell sajnalni, tisztaba vagyok vele hogy butasagot csinalok, de ez nem segit a leszokason.

Szeretnek valami tanacsot letudnam e esetleg kuzdeni egyedul a leszokast amit inkabb szeretnek, mint orvost, vagy forduljak szakemberhez?

Elore is koszonom

20/L


2015. aug. 1. 01:19
 1/8 anonim ***** válasza:
A rivotril ilyen. Odavág a beszédközpontodnak is. Szokj le róla. Magadtól is menni fog, csak fokozatosan csökkentsd, és helyette inkább keress egy hobbit!
2015. aug. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy értem, a frontin sem kell Neked, pláne nem ennyi. De a leszokásnál muszáj, hogy helyettesítsd valamivel, ami hasznos, és építő jellegű (pl. sport, vagy hangszeren tanulás, nyelvtanfolyam, vagy tánc, fitnessz, virágkötészet, bármi, amit mindig is szerettél volna kipróbálni).
2015. aug. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen mindenkeppen szakember segitsegevel kell leszoknod ennyi mennyiseg es ennyi idő utan
2015. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Fokozatosan el kéne hagynod mindkét gyógyszert. Elég durva mellékhatásaik lehetnek, ahogy már tapasztalod is.Kösd le magad és váltsd ki a bogyókat gyógynövényekkel , természetes anyagokkal pl méhpempő, méz, ginkgó biloba, lycium stb.Persze érdemes ezekből is minőségit választani.Sok sikert!
2015. aug. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mar csak a frontint szedem a rivotrilt reg nem. Koszonom a kedves segito valaszokat!
2015. aug. 2. 20:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod fizetni, akkor tudok természetes megoldást a problémádra.
2015. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg tudnam de nem hiszek az ilyenekben .
2015. aug. 13. 19:51
 8/8 csiga0771 válasza:

Frontint szedtem évekig, féltem a leszokástól az elvonási tünetek miatt. Egyedül nem is ment.. Pszichiáterhez mentem aki felírta a Tegretol 200 mg-os kapszulát. Semilyen elvonási tünetem nem volt amikor szedni kezdtem, és a doktornő azonnal leállitott a Frontinról. Nem fokozatosan kellett abbahagynom

!!! Szociális problémáim miatt azóta Parogent ( Paroxetin ) szedek, és sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok ! :)

2016. aug. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!