Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rövid emlékezetkiesések -...

Rövid emlékezetkiesések - mitől lehetnek?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár napban eléggé furcsa dolgok történtek velem. Azzal kezdődött, hogy a munkahelyemen kaptam egy új feladatot, aminek az elvégzéséhez be kellett lépnem egy adatbázisba. Ehhez egy jelszó kellett, meg is beszéltem az illetékes kollégával, hogy majd beállítja. A következő nap rákérdeztem, hogy mi a helyzet a dologgal, erre azt mondta, hogy már rég beállította nekem, és megmondta a jelszót is, ami egyébként ez és ez. Jó, mondom, nekem biztos, hogy nem állítottál be semmit, és életemben nem láttam még ezt a jelszót... erre egy másik kollégám mondta, hogy de, ő is emlékszik rá, hogy megtörtént a beállítás, méghozzá úgy, hogy én is ott voltam. Az egészből nem emlékeztem semmire. Még soha nem fordult velem elő ilyesmi, és ezért ez most eléggé megijeszt. A következő napokban is történtek még ilyen kisebb "érdekességek", például hogy furcsa helyeken találtam meg a dolgaimat, de a leghalványabb emlékem sem volt róla, hogy hogyan tettem őket oda, ahová. Elég stresszes számomra ez az időszak, mert munka mellett tanulok (illetve most épp vizsgázom), plusz egy költözés és egy magánéleti krízis vagyok. A kérdés az, hogy okozhat-e mindez ehhez hasonló rövidtávú memóriazavarokat, vagy esetleg rosszabbra kéne gyanakodnom...? 25/L

2015. máj. 20. 23:57
 1/7 A kérdező kommentje:
*egy költözés egy magánéleti krízis közepén vagyok. > így akart kinézni a mondat, bocs :)
2015. máj. 20. 23:59
 2/7 A kérdező kommentje:
(Na, ez meg a másik, hogy ilyen hülye hibákat vétek a mondataimban...ez is aggasztó :S)
2015. máj. 21. 00:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy nem tudja hol áll a feje. Te mondtad, hogy stresszes ez az időszak, egyszerűen feledékeny vagy.
2015. máj. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A stressz okozza. Velem is volt ilyen, amikor kb. egy éve nagyon stresszes időszakomat éltem. Egyik reggel állítólag megbeszéltem apámmal, hogy aznap délután a bevásárlóközpontnál találkozunk. Délután onnan telefonált, hogy miért nem mentem? Én meg nem értettem, miről beszél, mert nem emlékeztem a beszélgetésünkre, amiben állítólag megbeszéltük a találkozót. Akkoriban a cuccaimat is folyton elhagytam, meg fura helyekről kerültek elő. Például a szemüvegemet a hűtőben találtam meg, a mobilomat meg a wc papír tartóban.. de hogy hogy kerültek oda??? Arról fogalmam sem volt. Szerencsére miután kicsit rendeződtek a dolgok körülöttem, kevésbé stresszeltem, visszaállt minden a normális kerékvágásba.
2015. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó, ez megnyugtató....remélem, velem is így lesz idővel. :)

2015. máj. 21. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:

De miért írod ki már negyedszer a kérdést?

Már háromszor válaszoltunk rá, nem emlékszel ? :)

2015. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért ennyire nem rossz a helyzet...remélem :D
2015. máj. 21. 22:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!