Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valamilyen gyógyszer...

Van valamilyen gyógyszer rossz szájszag ellen? Többi lent

Figyelt kérdés
Valamiért érzem hogy büdös a szám,és ezt el is mondtam az anyukámnak de ő mondta hogy nem dehogy büdös -.- ( Anya nem meri elmondani az ilyeneket ) és mondtam h azért rágózok folyton és már elegem van és vigyen el orvoshoz...de ugye ő azt mondta h nem büdös ( Pedig a barátnőm már jelezte) Gondolom 18 alatt nem mehetek egyedül a belgyógyászatra ezért gondoltam megkérdezem hogy nincs-e ezellen valami gyógyszer amitől elmúlik.Most vagyok 8.-os és ez a büdös száj dolog kb 3.-ban kezdőtött és azóta minden álló nap rágózok és emiatt már az állkapcsom is meggyengült és volt már hogy kiugrott..Félek hogy ha lesz barátom rágóval kell majd csókoloznom :c Az meg milyen már? Szóval van valami patikai gyógyszer?? Amielött írnátok hogy nézessem meg a fogamat azelött elmondanám hogy rengetegszer megnézetem és semmi baj nincs velük :/ Olyan gyógyszer kéne amihez nem kell orvosi papír amit csak simán megtudok venni :( Már elegem van a rágózásból! A helyesírási hibákért bocsánat! 13/L

2015. aug. 2. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvass utána a refluxnak. Annak a tünete legtöbbször a rossz szájszag. Vannak tippek is, hogy lehet őket enyhíteni. De gyógyszert csakis orvos irhat fel, vizsgálat után! Ne szedj be semmi olyat, amit nem orvos írt fel! A saját érdekedben.
2015. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elsö sorban a rossz lehelet oka a száj üregben keresendö. Hiába vágja rá ilyenkor mindenki,hogy nincs fogászati problémája ,lyukas beteg foga illetve rendszeresen mossa a fogát . Ez édes kevés. Ajánlom figyelmedbe az alapos szájápolást ehez nem kell semmien gyógyszer minden beszerezhetö a drogériában. Fogkefe,fogkrém,fogselyem (fogak közti tisztitás is fontos ott is lehet ételmaradék, lerakódás ami okozhatja a szagot) , nyelvtisztitó (meridol-t tudom ajánlani az mellé jár nyelvtisztitó zselé is egy mini tubussal , a nyelven lévö bacik, lepedék is okozzák a szagokat.) és szájvíz. Kidobhatod a rágót a francba garantáltan nem lesz kellemetlen leheleted , ha mégis akkor érdemes házi orvoshoz fordulni mert mélyebben van a baj, gyomor stb.
2015. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fogkő is be tud rohadni. Főleg, ha szutyok sztk-s orvos cseszik rendesen leszedni.
2015. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. aug. 3. 00:00
 5/5 anonim válasza:
Gyomorból is eredhet a rossz szájszag, próbáld ki a normaflore-t, egy kúra lehet hogy rendbe teszi a bélflórát.
2015. aug. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!