Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt mar valakinek mandula...

Volt mar valakinek mandula mutete? 19F vagyok regrn pocs koromba volt rola szo mert mindig begyulladt megnagyobbodott most is annyira gaz se beszelni se inni se kajalni nemtudok annyira faj szoval kell e felni az ilyen mutettol?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. 6 éves lehettem, a gyógyulási időszak elég gyötrelmes volt. Neked annyival rosszabb a helyzet, hogy felnőtt léttedre már nem fognak elaltatni.
2015. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt mondta a doki lesz altatas legalabb is

Javasolta kb 3 napot kell bent lennem

2015. aug. 6. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt.
2015. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
32 évesen vették ki, helyi érzéstelenítésben. Előbb alaposan lefújták Lidocain sprayvel, utána jött ugyanez injekcióban. Semmit nem éreztem belőle. Viszont arra készülj fel, hogy utána a seb nagyon fáj, függetlenül attól, hogy altattak vagy nem. Minden étkezés előtt kaptunk fájdalomcsillapítót. Azért nagyon fájt a nyelés, nekem egy hétig. Egy hétig kellett bent maradnom az osztályon, megfigyelés céljából. Hidd el, jobb lesz állandóan beteg, gennyes mandulák nélkül!
2016. febr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!