Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Üléskor kellemetlen érzés a...

Üléskor kellemetlen érzés a hátam alsó részén, a doki szerint csak beképzelem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
3-4 hónapja tart. Nem fájdalom, hanem csak egy kellemetlen érzés, mintha az izom lenne fáradva, és ez átsugárzik már néha a hasamba is. Van hogy már úgy éreztem emiatt légszomjam is van, annyira bepánikoltam, hogy pánikbeteg lettem, annak minden jellegzetes tünetével együtt. A sertralin tabletta hozott lényegesebb javulást, mármint hogy a szorító érzés a torkomból elmúlt, és a félelem se annyira erős, bár még csak 2. hete szedem. De ez a hasamból nem múlik. Csak ha oldalt fekszek. Sokszor ha háton fekszem is hirtelen mintha kellemetlen lenne levegőt vennem. Hiába megyek az orvoshoz szerinte ezt csak úgy érzem és majd elmúlik. De már nagyon elegem van. Azt mondja hogy a mozgáshiány. Néha ha mozgok tényleg jobb, néha nem. Aggódom nem-e valami komolyabb baj? Próbáltam beutalót kérni de azt mondta semmi értelme nyugodjak le. Sajnos az egész közérzetemre kihat annyira rossz.
2015. aug. 7. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos az orvosok sok mindent nem vesznek figyelembe. Az orvos tüneteket kezel, nem gyógyít.

Az egészséget kell helyreállítani, nem pedig betegségeket kreálni! Ha priviben megkeresel, elmondom hogyan lehetsz egészséges

2015. aug. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!