Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Iskolás lányok hányatoknál...

Iskolás lányok hányatoknál akartak az iskolába nemiszervet és mellet vizsgálni? Hagytátok? Hány évesek voltatok akkore? Milyen érzés volt? Idegesített hogy ezt akarják? Milyen volt a doki? Szülők mit szóltak? Stb.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 18:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12-es vagyok,nekem általános iskolába volt egy mell vizsgálásom,de azon kívül soha semmilyen intim vizsgálat nem volt.
2011. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
csak a megjelenés kötelező, a vizsgálatot meg lehet tagadni, ha kényelmetlennek érzed
2011. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Az igaz, hogy meg lehet tagadni, de mindenkinek a saját érdeke, hogy részt vegyen rajta. De ha meg is vizsgálnák a puncit, akkor is csak ránézésre, hozzá nem nyúlnak.
2011. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

De azért nem mindegy az hogy ki csinálja nem?Ez a nőgyógyász dolga szerintem.Azt tudom hogy nem kötelező,de csak úgy érdekel


Egy általános iskolásnál,mert a legelső válaszoló írta,hogy általánosba volt,hogyan kell a mell vizsgálatot elképzelni?Leírnád nekem,nődoki volt?

2011. ápr. 2. 18:18
 5/20 A kérdező kommentje:
Érdek ide vagy oda,én nem engedném,az hogy ahogy ítad megnézi,de nem nyúl hozzá,abból honnan tudná hogy nincs bajom.Meg én csak nőgyógyásznak hagynám még így is megnézni és csak nőnek.Később biztos változik majd a véleményem.Meg itt írták,hogy hogy vizsgálnak iskolában és hogy nőgyógyásznál.Szóval az igaz,hogy iskolába ezt komolyan meztelenül csinálják?Nekem ezzel van a legnagyobb bajom.
2011. ápr. 2. 18:22
 6/20 anonim ***** válasza:
49%
Dehogy kell meztelenre vetkőznöd! Ez hülyeség. Ha vizsgálják a puncit, vagy a mellet, az sem olyan mint nőgyógyásznál, csak azt nézik, hogy a korodnak megfelelő-e a fejlettséged.
2011. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Pedig olvastam,hogy alsóneműbe kellett bemenni,melltartó levetették és utána meg az ágyon még a bugyit is,többen más helyekről is írták hogy suliba ez volt.Meg nekik kézzel széthúzta az orvos a nemiszervüket.Nőgyógyásznál tudom hogy mit csinálnak,de én még ezt a vizsgálatot is csak neki engedném,meg ott csak alul vetkőzől le hozzá,ha mellet akar nézni,megvárja hogy felöltöz.

De hogy van mell vizsgálat általánosban?Meg ez a punci vizsgálat hogy van,vagy volt nálatok,vagy mit tudsz erről?

2011. ápr. 2. 18:31
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
Sem iskolaorvos előtt, sem nőgyógyász előtt nem kell meztelenre vetkőzni. Amíg puncid vizsgálja, felülről fel vagy öltözve, ha a melled vizsgálja, akkor alul vagy felöltözve.
2011. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
Iskolaorvos nem húzhatja szét a puncit!!!
2011. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Pedig azt írták,hogy a szeméremajakakat nézte meg kézzel,meg hogy meztelenre kellett vetkőzniükl.Mert ha melltartó nélkül feküdtek fel az ágyra ott meg azt is lehúzták akkor azok voltak,ezt többen írták.De akkor hogy van ez iskolaorvosnál?Mit és hogyan,hogy kell elképzelni?
2011. ápr. 2. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!