Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A lányom,16-18 évvel ezelőtt...

A lányom,16-18 évvel ezelőtt kapott egy orrcseppet éjszakai bepisilésre. A nevére már sajnos nem emlékszem. Azt mondta az doki, h nem elég koncentrált a vizelete, nem termel a szervezete vmilyen hormont. Tudja esetleg valaki, hogy mi lehetett?

Figyelt kérdés
Most felmerült,lehet hogy ez a csepp okozott vmi bajt,ami eddig nem derült ki.Lehet h túlságosan beindította ezt a hormontermelést. A dokitól soha nem kaptunk vizsgálati lapot,ezért nincs meg írásban a gyógyszer neve. Kapott esetleg valaki akkoriban ilyen cseppet?Jó volna tudni a nevét.Az orvos azóta nyugdíjba ment,nem rendel,így megkérdezni nem tudjuk,de nagyon jó volna tudni mi volt az az orrcsepp.Aki esetleg ismeri ezt e szert,kérem írja meg,biztosan ráismerek a nevére,ha olvasom. Előre is köszönöm a segítséget!
2015. aug. 11. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem ez a hormontartalmú volt?

[link]

2015. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nagyjából ennyi évvel ezelőtt egy csúnya betegségre szteroidos gyógyszert kaptam kezelésként, ami tönkre is tette a hormonháztartásomat..., nálatok is valami hasonló történhetett
2015. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nocutil?
2015. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Sajnos nem,valami más lehetett,elég régen volt.
2015. aug. 11. 21:06
 5/7 A kérdező kommentje:
4. Igen felmerült,hogy a gyógyszer hormontartalma miatt van.
2015. aug. 11. 21:08
 6/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg Adiuretin volt a neve.Találtam egy orvosi papírt,amin szerepel,kézzel írott,de én ennek olvasom a nevét. Mindenkinek köszönöm a segítséget!
2015. aug. 11. 21:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen nevű gyógyszer, úgyhogy lehet.
2015. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!