Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Korubelul ket hete elkezdtek...

Korubelul ket hete elkezdtek kijonni rajtam kis piros kiutesek / csipesek? Es egyre sulyosabbak lettek. Azota mar ki jott rajtam sokkal tobb?

Figyelt kérdés
Orvoa ismerosunk megnezte es mondta hogy ez valamilyen csipesnek nez ki, logikusnak tunt mert kaptam egy uj kiscicat es bolhas volt de az ki lett irtva belole mar miutan megkaptam . Viszont a hazba nincs bolha a macskaba se en meg mindig kapom ezeket a csipeseket , semmi se segit neki :(((( ha valaki tudja mi lehet vagy latott mar hasonlot szoljon ! Koszonom [link]

2015. aug. 14. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Poloska?
2015. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamo77db ***** válasza:
Mutasd meg bőrgyógyásznak.
2015. aug. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mégis van bolha a házban, vagy ágyi poloska, annak is hasonló a csípése, hívjatok rovarírtó szakembert.
2015. aug. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát már vettünk mindenféle sprayt meg port ellenuk , hátha egyeszer eltűnnek már. Borgyogyaszhoz neg hetfon tudok csak menni de nem sokat er semmi kezeles ha ezek a dogok meg a hazba vannak :@ meg egyet se lattam sehol de valaminek csak kell lenni..
2015. aug. 15. 11:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Bolhacsípés nem ilyen, poloska lesz. Látszik, hogy egy vonalban vannak a csípések, ilyet a poloska csinál. Hívjatok poloskairtót, másképp esélyetek sincs, az életeteket is felfalják. Őket soha nem fogod látni, nagyon elbújnak és csak éjszaka jönnek elő.
2015. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na ez nem igaz! Én nappal vettem észre az ágyban és amíg irtottuk, folyamatosan nappal csíptünk meg egy-két példányt.
2016. jan. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bőrgomba volt :D szep kis feher foltokat hagyott maga utan...
2016. jan. 22. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!