Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mélyvénás trombózisom van...

Istvan19941026 kérdése:

Mélyvénás trombózisom van vérhigitóbol a warfarin-t szedem napi 5 mg-ot és rendszeres INR vizsgálatokra járok. A kérdésem: van ojan dolog ami segitségével hamarabb feloldódik a vérrög?

Figyelt kérdés
a válaszokat elöre köszönöm

2012. dec. 14. 01:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, a Warfarin.

Ezen felül semmi olyasmivel ne játssz, amit nem az orvos javasol...

2012. dec. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

oLYan

És ne masszíroztassál, vérhígitó szedése esetén nem szabad. Csak sajnos nem mindegyik masszőr kérdez rá.

2012. dec. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
aha értem de én egy 18 éves srác vagyok és valahogy leakarom küzdeni a trombozist. Valaki nem e tud ojan legális szert vagy tornát amitől hamarabb feloldódik a vérrög?
2012. dec. 14. 10:27
 4/9 anonim ***** válasza:
WARFARIN. Nem érted meg, hogy ez nem játék és kinyírhatod magad a legális szerrel is?
2012. dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én ezzel tisztában vagyok de minnél hamarabb megakarok gyógyulni
2012. dec. 14. 14:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor szedd a Warfarin-t.
2012. dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát köszi de 18 évesen nem ojan könnyü ezt átélni kb 4 honapja ugy élek mint egy 60 éves na de lényegtelen ha valaki tud valami gyógytornát vagy valamit az irjon már
2012. dec. 14. 15:45
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, hallgass az előző válaszolókra, komolyan mondják, hogy ne tornáztasd, ne masszíroztasd, pihentesd!


A lényeg, hogy a vérrög feloldódjon, ami majd a warfarintól fog megtörténni. Ha erőlteted, akkor a vérrög megindul, és a vénákon keresztül a tüdődbe kerül, elzárja az ereket, és gyakorlatilag megfulladsz. Orvosira járok, láttam már olyan fiatal lányt, aki ebben halt meg, és nem csinált mást, csak sétált.


Inkább pihenj, és szedd rendesen a gyógyszeredet, attól leszel a leghamarabb jól.

2012. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kössz szépen
2012. dec. 16. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!