Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS. Írna nekem olyan beteg,...

SOS. Írna nekem olyan beteg, akit gerinc cystával műtöttek mostanában?

Figyelt kérdés
Egy segítőkész képalkotó diagnoszta már elmagyarázta az esélyeimet, de továbbra is nagyon rettegek, mi lesz velem, aktív dolgozóként, csinos, fiatalos nőként? Le fogok bénulni??? Vagy fájdalom csillapítokon kell élnem? Kopások, messzesedések, végig az elderormált gerincen, összecsúszások, eltolódás, 6mm-re, és közte cysta gyanús jelenség. Folyadékkal töltött. Tisztában vagyok, mit is várhatnék, csodát senki nem tud tenni. DE pánik van rajtam, és még 1 hét, amíg a lelet az idegsebész elé kerül. Ha béna leszek, el sem tudom képzelni az életet....úgy nem megy

2015. aug. 17. 10:39
 1/1 A kérdező kommentje:
ja...és én magam előidézhettem a cystát? Ugyanis, rendszeresen tornázgatok, sok nyújtó gyakorlatot erőltettem, hogy egyenesedjen a gerincem....nagyon buta kérdés,----koromat tekintev, mert 1000 éve becsontosodott a gerincem--- amire nem buta választ kérnék...köszönöm
2015. aug. 17. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!