Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már 1 hete, viszket a jobb...

Már 1 hete, viszket a jobb fülem ( hozzá tenném, hogy nem azért mert nem takarítom, az ilyen válaszoktól légy szíves kíméljetek meg). Nem tudom mit csináljak vele és mi lehet az oka. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam is előfordul néha, hogy elkezd magától viszketni, de kb csak 2-3 órára aztán semmi. (de az a pár óra is nagyon sz*r :D, el se tudom képzelni, milyen lehet 1 hét)

Én ilyenkor amúgy próbálom hideg vízzel dörzsölgetni belül, (az nekem nagyon jól tud esik) bár nem biztos, hogy ettől múlik el.

Szerintem érdemes elmenned fül-orr-gégészetre, ha nem is tudnak diagnosztizálni, legalább kimossák alaposan és az esetleg enyhíthet rajta.

Mindenesetre kitartást és jobbulást :)

2015. aug. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha belül, akkor lehet ott rontottad el, hogy tisztítod. Nem szükséges, csak a fülkagylót. Gondolom pálcikával jól megpiszkáltad, megsérült a hám, ami kiváló környezet egy fertőzéshez akár. Annak tipikus tünete. Különösen valószínű, ha voltál mostanában úszni és víz került bele.

Ha szerencséd van, akkor csak túl száraz a füled, paraffinolaj segíthet, de önkényesen ne próbáld ki. FOG megvizsgálnak és ha kell, kezelnek is. Valószínűleg semmi komoly bajod nincs, de azért elhanyagolni sem érdemes. :)

2015. aug. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!