Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Légy jó mindhalálig-ban az...

A Légy jó mindhalálig-ban az elvágyódás szerepéről ha valaki felvilágosítana azt nagyon megköszönném. Nem értem, az oké, hogy Misi és Bella is jobb életet szeretne de ez most akkor hogy is van? Bellának sikerül is igaz? Nem tiszta a kép.

Figyelt kérdés

2014. szept. 26. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Kötelező? Megérteni nem kell, írj be valami marhaságot. Úgy sz*r az a könyv, ahogy van, évtizedekkel ezelőtt száműzni kellett volna.
2014. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én ezt tudom jól...Viszont fogalmazást kéne belőle írni és a tanárom irtózatosan pikkel rám....nagyon kéne a segítség :(
2014. szept. 26. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb ifjúsági könyv. El kell olvasni, akkor tiszta lesz neked is a kép.
2014. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Végig szenvedtem kiolvastam és még most sem tiszta nem értem, hogy ezt hogyan kéne leírnom tudom mi történik de én ezt nem tudom kielemezni
2014. szept. 27. 23:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Debrecenben mindenki beszűkült cívis, így Bella is meg Misi is kiutat keres a normális világba...
2014. szept. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszik az a regény nem is olvastam el és a film se tetszik
2014. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!