Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meg akarok halni mi érteleme...

Meg akarok halni mi érteleme élni?

Figyelt kérdés

Vnnak céljaim? de azt is mi értelme megcsinálni


megbuktam matekból egy teszt szerint diszkalkuliás vagyok


naponta 1-4 pohár vizet iszok

ha fel állok az ágyból akkor elsötétül minden és elkezdek szédülni (egyszer neki estem az ajtónak és a hűtőnek)


nem birok megtenni futva 10 méter hogy a vérnyomásom ne menjen fel


nem szeretek ki menni a levegőre


hetente 1-2 ki megyek



naponta 15-20 órát gépezek ( arduino projektemet csinálom vagy terveket csinálok vagy dolgozok (ebay) )


(tudsz adni egy linket hogy honnan tölthetem le a gtat? régen le töltöttem de most már nem tudom)



nagyon rosszak a fogaim este mindig attól félek hogy fog fájni el kell menni fogorvoshoz mentük de ugy félek hogy nem merte vállalni ( nem egyszer mentünk)


általában az iskolai szüneteket mindig külföldön töltöm de most rákos lett nagymama lánya ezért el kellet menjen olaszba nem is tudtam menni haza mert megbuktam matekból mindig 2 es voltam 1. osztályájt nem magyarországon csináltam meg nagyon nehezen tudok valamit megtanulni (pl. tört szorzéása osztása) julius óta gyarlunk de nagyon kicsit tanultam egyszer rá jöttem 1-2 hete de már elfelejtettem


azt osztály nagyon rossz volt ahova járok(tam) az egyik válaszoló ezt irta: Hova jársz te iskolába borsod megye valamelyik putrijába



nagyon finnyás vagyok nem eszek meg bármit


esténként mindig el kezdek félni hogy jaj ha be fog gyulni ha össze fog dölni inkább nem kellet volna megvennem nem kell csináljak semmit ( nagymama házat automatizálom)


reggelre pedig ó ezt egveszem megcsinálom pl. már megvettem ami kellene töbszáz méter kábelek 0,2- 3 ig 5 kg fű mag 3 liter gyomirtó smot téglák 12v panelek modulok 12v 100w napelem (nem olcsó) festékek stb.


apukám 3 évet dolgozott kint most májusba jött haza


van egy testvérem kisseb 11 éves


van amikor ugy érzem hogy minek élni nincs értelme meg akarok halni


mindig zokniba vagyok nyáron is naponta amikor fürfdök le veszem


nem engedem hogy senki se le üljön az ágymamra ki kell mosni


mindig el mosom a kanalakat amit már elmostak


nem sizok mindenki után


nem eszek mindenkinél


utálok strandra menni


ha valki hozzá nyult a kenyeremhez vagy valami akkor már nem kell


ha mástól kaptunk valami ételt,sütit nem eszem meg


ha más megpuszilja a fejem akkor mosok hajat


nem nyulok hozzá semmihez amit megeszek miellőt nem mosok kezett


a dinnyét megmosom mert a boltba más megfokta


az otthoni ruhával nem megyek ki mert akkor ki kell mosni


az iskolai/kinti ruákat nem teszem be a szekrénye,be nem teszem az ágyamra amert akkor ki kell mosni mindent


iskolai könyveket mikor tanulnom kell nem teszem a földre hanem ujságra vagy valamire


nem alszok senkinel


meg ilyenek... stb.



vannak még agyi promlémáim


apát nem engedem hogy nekem csináljon bármi ennivalót mert akkor nem eszem meg pedig szeretem apát


a fürdöbe a földre kendőt teszek hogy ne érjen a lában a földhöz


undorodom a talptól


este mindig félek


vagy nem tudok aludni


meg ilyenek amiket szoktam csinálni nagyon beteg vagyok? ez milyen probléma ?


nem tudtam el mondani mindet de mindegyikből mondtam valamit


2015. aug. 17. 23:20
 1/2 anonim válasza:
Hát ez egy elég súlyos agyi probléma ahogy látom.
2015. aug. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 egybaba ***** válasza:

Szia, szerintem meg tök normális vagy. Legalább is hozzám nagyon hasonló XD Én is napi 15 órát gépezek, de néha többet. Hozzá lehet erősödni. Ha valamit nem bírsz az nem betegség, csak még nem erősödtél hozzá. Az ember képes erősödni, alkalmazkodni, csak ne megyik napról a másikra. Sztem veled semmi más baj, csak türelmetlen vagy. Ha odafigyelnél az idő múlásával mibe erősödsz, az már jó. Mindig mindenki jobb valamibe. Még a 70 év felettiek is ha elkezdenek rendszeresen csinálni valamit - ők is. Egy tudományos megfigyelés szerint 10 %-kal az első hónapba. Hát szerintem te is képes vagy rá, csak próbáld meg.

Élni meg semmi értelme. A zenének sincs értelme, és a fincsi ízeknek se. Az embernek nem azért van olyan sokféle érzékszerve a tudata mellett, mert mindent értelemmel kell csinálni. Pl a reflexünk se értelemből megy ha a szemünk fele repül egy szúnyog. MEg a zénét se értelemből halgatjuk, és a virágokat se értelemből szagoljuk meg. Éld ki az összes érzékszerved. Szagolj, ízlelj, sétálj. És amit elfelejtenél - mint én azt írd fel :D

2015. aug. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!