Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülfájás, mi legyen?

Fülfájás, mi legyen?

Figyelt kérdés

Fültisztító pálcikát használtam, és nem tudom, hogy azzal csináltam e valamit, mert akkor nem volt semmi baj. Csak majd órákkal később kezdtem el érezni nyhe fájdalmat a fülemben, ami egyre kellemetlenebb lett, de már egész tűrhető, csak annyi a probléma hogx nyomást érzek a fülemeben. Talán a genny az? Egyébként pedig rendesen hallok

Most az lenne a kérdés, hogy mi legyen? Lehet, hogy elmulik, mert volt már, hogy fájdult.így meg a fülem, és akkor nem nyúltam bele semmivel, szóval lehet, hogy a mostani is ettől független.

Mit csináljak?


2015. aug. 18. 18:35
 1/4 anonim válasza:
sót,vagy fokhagymát(utóbbi gyorsabban hat)rakj bele egy már nem használt zokniba,és tedd a mikróba,hogy meleg legyen,de még a füledre tudd rakni.ha felveszel egy sapkát,az oda szorítja,így tartanod sem kell..a foghgyma nagyon büdös,de sokkal jobb!!persze le kell préselni
2015. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
gyóyszertárakban kapható fülgyertya
2015. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Errefelé ilyenkor már nincs nyitva semmi.

Pedig tényleg jó lenne valami. Azt mondják a meleg nem mindig jó a fülre, de honnan lehet tudni hogy most jó e.

A fokhagymáról még nem hallottam, az miért jó?

2015. aug. 18. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el a fülészetre, lehet megsértetted a pálcikával a dobhártyát, vagy feljebb nyomtad a fülváladékot, ne kísérletezz otthon semmivel, mert rosszabb lehet.
2015. aug. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!