Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorfájdalom, hányinger...

Gyomorfájdalom, hányinger ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Valami járvány lehet, először apa kapta el, aztán anya, most úgy néz ki, én. Egy-két napig tart, hányással. De én nagyon nem akarok hányni, félek tőle. :( Olvastam, hogy hányinger ellen mi jó, leginkább gyömbért, citromot, borsmentateát, de milyen az én szerencsém, most pont nincs itthon egyik sem, pedig szokott lenni. Valahol a mézet írták, ettem egy kanállal, nem lett jobb. Abonettet egy darabot ettem, de nem merek többet, nehogy hányjak, viszont a gyomrom tök üres...

Egyébként nem erős egyik sem, néha tök jól vagyok, aztán megint előjön. El akartam menni tüzijátékot nézni a barátnőimmel, de így nem hiszem, hogy kéne... Pláne, hogy az egyik lány előtte be akar menni egy kocsmába.

Gondolkodtam azon is, hogy annyira félek attól, hogy elkapom, hogy mentálisan beképzelem, hányingerrel volt néha ilyen, de ettől függetlenül még nem merek elmenni.

Mit egyek? Mit csináljak? :(

17L



2015. aug. 20. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyél pirítós kenyeret, mellé citromos tea.


Hányás meg ha jön, jön... Semmi pokoli.

2015. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem terhesség miatt van esetleg?
2015. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biztos nem vagyok terhes, barátom se volt még. :D
2015. aug. 20. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Németországban a gyerekorvos ilyen problémákra mindig azt mondja, hogy igyon jó hideg coca-colat, eddig mindig bevált hányinger ellen.
2015. aug. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hányingerre nem jó a méz. és semmilyen édesség, bár én ilyenkor elszopogatok egy savanyú cukorkát, sárga orbitot szoktam, attól mindig elmúlik a hányingerem.

Amúgy ha elkaptd, akkor szigorú diéta, sós vízben fótt burgonya, sós ropi, kétszersült, hideg vizet kortyolgass.

2015. aug. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!