Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi fáj jobban? A mandulaműtét...

Mi fáj jobban? A mandulaműtét vagy a tüszős mandula?

Figyelt kérdés

Sokszor van tüszős mandulagyulladásom ami pokoli fájdalmas. Fájdalomcsillapítók nélkül nem tudok létezni.

Lehet kivetetem a manduláimat, lehet jobb lenne.

Kíváncsiságból melyik a gyötrelmesebb?

A tüszős mandula vagy a műtét utáni fájfalom.

Elegem van már a fájdalomból

:( :(



2015. aug. 20. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A műtét utáni fájdalom keményebb... de csak egyszeri. :)


Nekem miután kivették, onnantól állandóan hörghurutom volt, mivel nem volt ott a mandula, hogy megállítsa a fertőzést. :/

De az én mandulagyulladásaimnak már olyan következményei voltak, hogy muszáj volt kivetetni...

2015. aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én kedden jöttem haza a kórházból,most vették ki a mandulámat,nekem nem fájt jobban annál,mint mikor télen egyszer úgy begyulladt,hogy összeért. Ha gondolod,írj privátot,szivesen elmesélem.:)
2015. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem összehasonlíthatatlanul jobb a közérzetem, amióta 3 éve kivették a mandulámat. Az első éjszaka rossz volt, eléggé csípett, amikor ittam, de utána minden nappal egyre jobb lett. Azóta ritkábban vagyok beteg, ha el is kapok valamit, sokkal könnyebben és gyorsabban átvészelem. Ha nálad ennyire súlyos a helyzet, akkor csak javasolni tudom a műtétet.
2015. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!