Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Depresszióra vagy pánikbetegsé...

Depresszióra vagy pánikbetegségre utaló jelek ezek?

Figyelt kérdés

Már kb. fél éve mikor társaságba vagyok szorongok és kényelmetlenűl érzem magam...nem merem önmagamat adni...vannak pillanatok, mikor nagy nyomás nehezedik a mellkasomra és érzem, hogy nem kapok levegőt...úgy érzem, hogy senki nem szeret és hogy csak azért ülnek velem, mert én megyek utánnuk...nagy hiányérzet van bennem és néha annyira magával fog ez az érzés, hogy nem bírom...úgy érzem egyedűl maradtam ebben a világba..próbálok erős maradni,mosolyogni,de ez csak egy hamis álca...régebb imádtam enni,de egyre fogy az étvágyam és alig eszek pár falatot...ha van pár tanácsotok, hogy tudnék megbírkozni ezekkel a gondokkal, kérlek segítsetek!

Bocsánatot kérek az önsajnáltató szövegért és azért, hogy nagyon sokszor haszáltam az "érzem" és a "hogy" szavakat de ezek az érzések kezdenek eluralkodni rajtam és már nem bírom...



2015. aug. 23. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem önbizalomhiányos vagy inkább,nem ?

Egyébként velem is pont ez van. Néha segít ha a családommal Elmegyek valahova...

2015. aug. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább a depresszióra.

Először is ne hagyd, hogy a dolog eluralkodjon rajtad! Te erősebb vagy!

De jó lenne tudni, hogy ezeket a negatív érzéseket mi váltja ki belőled.

2015. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van egy baráti köröm és régebb azt hittem, hogy fontos vagyuk számukra...de akár mit mondok vagy teszek nem figyelnek rám és nem hallgatnak meg...és nekem ez nagyon rosszúl esik...a családom is egyfolytába baszogat(bocsánat a kifejezésért) és nimcs harmonia a házba mert mindenki önfejű és csökönyös és ők se hallgatnak meg..és nagyon sokan ártottak már nekem és ez bennem mély nyomokat hagyott...egy rossz szó is elég, hogy beleessek a rossz hangulat fázisba mikor szorongok stb.
2015. aug. 23. 23:50
 4/4 anonim válasza:

Csak szimulálsz mindenféle betegségeket közben meg semmi bajod

Nekem is volt már ilyesmi csak én feltudtam fogni hogy nincs is semmi bajom.

2015. aug. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!