Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Emberek között úgy érzem,...

Emberek között úgy érzem, hogy hallják a gondolataimat és figyelnek engem, mit tegyek, hogy ez az érzés elmúljon?

Figyelt kérdés

Már jó ideje így érzem maga, de csak most sikerült elfogadnom, hogy ez van és hogy ez egy pszihológiai betegség is lehet.

Közösségben úgy érzem olvassák a gondolataim... Az utcán kényszeresen hátrafordulok, tömegközlekedésen nem tudok fülhallgatón zenét hallgatni vagy aludni, mert olyan érzésem van, hogy figyelnek...tudom hogy nincs így, de kényszeresen ezt érzem...

Mi lehet ez? Van rá valami otthoni gyógymód?


2015. aug. 25. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolj szép dolgokra és akkor nem sértődnek meg. :D
2015. aug. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos, beteg vagy, de annyira nem.


Én pl. néha "hallom" a gondolatokat, amire visszaigazolás is jön, de így nem lehet élni.


Erősítsd meg magad, hogy te az vagy aki, és vállalod magad.

SOkat segít, ha otthon is úgy teszel (de NE felejtsd el, hogy ez játék), hogy látnak, és mondd magadban azt, hogy ez vagyok én, semmit rosszat nem teszek ezzel. EZ vagyok ÉN, és ILYEN, és NE foglalkozz ezzel, hanem a céljaiddal, manapság úgyis nyitott könyv az életünk :)

2015. aug. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pszichiátriai betegség, menj orvoshoz.
2015. aug. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!