Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 14 évese őszülök. Mitől lehet ez?

14 évese őszülök. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A fodrászom észrevette, hogy pár centire a fülemtől, egy pontban jó néhány ősz hajszál van. Ez valamilyen betegség miatt lehet?

#haj #őszülé
2015. aug. 28. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van, kiskoromban 'szőke' szerű voltam aztán valamiért "bebarnult" a hajam. De néhány ősz hajszál megmaradt. Hallani szoktam néhány hülyeséget, hogy betegségre utal, de ezek szerintem fasságok.
2015. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-2 nekem is volt. Most inkább a halántékom elején van, ott jócskán. 20/F.. be kell festeni, én is azt csinálom.
2015. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet genetikai dolog, de többféle betegség is okozhatja, Pl.: pajzsmirigy, vérszegénység, B12 vitamin hiánya, vitiligo, stb., ezért ki kell vizsgáltatni, hogy nincs-e valamilyen szervi oka. Menj el a háziorvoshoz, ér kérj kivizsgálásokhoz beutalót.
2015. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy pontnyi területért nem fognak drága vizsgálatokat kérni neked. Valószínűleg genetikai mozaicizmus. Semmi komoly. :)

Szokd meg és menőzz vele a suliban! :DD


Mondjuk, ha nőni kezd, azért nézesd meg, de a mostani állapottal fölösleges elmenned.

2015. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!