Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívinfarktus jele? 17/F

Szívinfarktus jele? 17/F

Figyelt kérdés
Veszek levegőt középen a szegycsontnál és a hátam közepén van nyomás, de közte is ahol van a szív. Sokat hajoltam ma mert dolgozok lehet attól is? vagy ez infarktus?
2015. aug. 28. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet stressztől, embólia gyanúnál is uganilyen a nyomás, ugyanezt érzed. Ha többször előfordul, menj EKG-ra és kivizsgálásokra, nem játék.
2015. aug. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szívinfarktus esetén nagyon erős, bal karba sugárzó fájdalmat érzel, légvételtől függetlenül. Hidd el, azt felismernéd.

Ez inkább mechanikai eredetű fájdalomnak tűnik, pihend ki magad. Ha megnyugtat, elmehetsz egyszer EKG-t csináltatni (a legtöbb háziorvos is megcsinálja), de 17 éves korban igen kicsi rá az esélyed, hacsak nincs olyan alapbetegséged, ami hajlamosít rá.

2015. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz mozdulattól becsípődés lehet, ez pár nap alatt elmúlik majd.
2015. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez a tünet nálam is jelentkezett, erős fizikai munka után az erölködéstől.

Ez Idegzsába!

Nem valami kellemes érzés.

A gyógyszertárakban kapni lehet B Vitamin Komplex gyöngykapszulát, ha nem sajnálsz érte 1300.-at

A leghatásosabb gyógyszer!

Ajánlom!

2015. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!