Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki lehet gyógyulni az áttétes...

Ki lehet gyógyulni az áttétes rákból, és a maitake gomba segithet?

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 07:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincsenek csodaszerek, áttétes ráknál meg főleg nem.

A gomba sem az. Áttétes rákból kigyógyulni? Sajnos, nem.

(Bocsi!)

2015. szept. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már miért ne lehetne kigyógyulni?


Kérdező: csodaszerek nincsenek!!!


Keresztapám felesége is kigyógyult az áttétes emlőrákból...már sok éve tünetmentes.

2015. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Joe.38 ***** válasza:
Volt rà nem egy pèlda. Nem csodaszer hanem megfelelő szer. Igen is ki lehet gyögyulni. Kèt embernèl is hallottam ezt. Sok sikert ! Ne add fel.
2015. szept. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy ki lehet!
2015. szept. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 id. Géber Péter ***** válasza:
Ne várd meg, amíg áttétes lesz! Járj rendszeresen szűrésekre!
2015. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Apámat 95-ben (20 éve)sugarazták ma is él jövő hónapba lessz 80 éves,tejesen kigyógyult.

Én nem rákra hanem egy másik súlyos betegségre fogyasztottam ezt http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__alternativ-gyogyitas.. segitet.

2015. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sajnos az esélyek nem jók, de ha megfelelően erős az immunrendszered, szedsz erősítőket (tudok párat ajánlani, de nem akarok reklámozni, így erről csak privátban) akkor lehet esélyed. Sajnos több ismerősöm, rokonom (volt) rákos, többen ki is gyógyultak szerencsére. Volt akinél áttét is volt. Az ő tapasztalataikat le tudom neked írni, privátban.
2015. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az én Anyukámat 3x nyilvánították gyógyultnak, aztán mégis csak ugyanabba a rákba halt bele ....
2015. szept. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!