Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » El lehet így kapni a HIV-et...

El lehet így kapni a HIV-et vagy valami komolyabb nemi betegséget?

Figyelt kérdés
Péntek hajnalban egy ismeretlen lánnyal "összejöttünk". Orálisan kielégíttem, majd amikor szexre került volna a sor azt mondta, hogy csináljuk gumi nélkül mert Ő úgy szokta. Én ebbe nem mentem bele ott is hagytam a francba. Péntek este már elkezdett fájni a torkom, szombatra be is dagadt, úgy hogy alig tudtam nyelni. Elkezdtem gyógyszert szedni rá mára már majdnem el is múlt. Illetve néha izzadok is. Bár szerintem ez az idegességtől van mert akkor jön elő amikor erre gondolok. Lázam nem volt.

2015. szept. 6. 08:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok.
2015. szept. 6. 08:45
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokmindent el lehet kapni, első tippre ez mononukleózis, ha az még nem volt neked. CMV és EBV vírus is okozza, amit ha elkaptál, akkor hosszú időre védett leszel utána.
2015. szept. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Most sokan kűzdenek torokfájással, lehet neked is valamilyen hűléses betegséged van.

Egyébként csókbetegség jár torokfájással, de akkor lenne lázad is és nyirokcsomó megnagyobbodás. Ha nem volt nyílt seb a szádban, akkor hív vírlust nemigen kaphattál és annak a tünete nem is jelentkezett volna még aznap.

2015. szept. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

HIV fertőzést is le lehet kapni így elméletben, a gyakorlatban azonban nem fog sikerülni. Mást azonban igen. Ahogy az első hozzászóló ismertette a lehetőségeket, ehhez még egyet teszek hozzá:ha van szép nagyra dagadt nyirokcsomó, Eppstein-Barr vírus lehet.

Félig-meddig volt eszed, és szolgáljon tanulságként. Legközelebb szállj fel a Titanicra, kisebb a kockázat. A Titanic annyiban különbözik ettől a nőtől, hogy arról nagyjából és körülbelül tudjuk, hányan voltak rajta.

2015. szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, most látom, hogy egyes hozzászóló az Eppsten-Barrt is említette.
2015. szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem ártana érdeklődnöd legjobb barátodnál: a Gúglinál.

https://www.youtube.com/watch?v=ODtZ8r9aGrE

2015. szept. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor már ide írom a saját infóoldalamat is: stdinfo.hupont.hu.

Első voltam.

2015. szept. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Torkomnál a nyirokcsomó kicsit duzzadt volt illetve most is de nagyon minimálisan. (lehet a sok nyomnodás miatt) Szűrésre mikor lehet legkorábban menni? 3 hetet olvastam de azt írják hogy biztosra csak 3 hónap után tudják.
2015. szept. 6. 09:20
 9/10 anonim ***** válasza:
bakteriális fertőzést már szűrhetnek torokból. Gondolom kinyaltad, és azért... Tripper, chlamydia szűrés mehet felülről is ilyenkor
2015. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9: Nekem a teljeskörűnek mondott STD-szűrést vérből és genitális váladékból csinálták. Viszont olvastam, hogy torokból, hámkaparékból is kéne. Ezt mért nem csinálják a rendelőben?
2015. szept. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!