Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudnék komolyabb, megfázó...

Hogy tudnék komolyabb, megfázós betegséget összeszedni így tavasszal? (mondjuk tüdőgyulladást)

Figyelt kérdés
A hegyibeszédtől légyszíves kíméljetek.

2012. máj. 10. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Megfázni nem művészet annyira.


De miért szeretnél tüdőgyulladást? Nem hegyibeszéd célzattal kérdezem, csak tényleg érdekelne az indokod.

2012. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dottorre válasza:
Hát egy megfázást elég egyszerű összeszedni, ha lengén öltözve kimész a hidegbe, de a helyedben a tüdőgyulladástól azért tartanék. Nekem egy 18éves sportoló ismerősöm érettségi előtt 3nappal halt meg tüdőgyulladásban (illetve annak szövődményeibe)!
2012. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Máshogy nem tudod megúszni?
2012. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Próbaérettségi lesz angolból, egy hetem lenne rá, hogy 15 tételt megtanuljak, de egyszerűen nincs már energiám rá + közben más tantárgyakból is kell tanulni.

Felkészületlenül oda menni, meg rám nézve ciki lenne, mert igazából jó vagyok angolból.

Szóval inkább akarok egy egyest, minthogy leégessem magam a féltudásommal.

Ráadásul nekem ez a próbaérettségi már meg volt tavaly, és 5-ösre vizsgáztam. (Évet ismétlek.)


Ezért akarok valami komolyabb betegséget,hogy látszódjon, hogy nem csak lógtam, hanem tényleg beteg voltam. Meg amúgy sem szeretem csak úgy feleslegesen otthon lógatni a lábam - érdekesen működöm, tudom :D

2012. máj. 10. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Meleg-hideg vizes zuhanyzás. Olvastam hogy jó a bőrnek, hát én csak beteg lettem tőle. :D
2012. máj. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hirtelen egyél vagy igyál valami jegeset, vagy fagylaltot a melegben, attól jól meg lehet fázni.
2012. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!