Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kettes típusú cukorbeteg, aki...

Kettes típusú cukorbeteg, aki nem használ inzulint az berúghat?

Figyelt kérdés
Van egy 35 éves haverom aki kettes típusú cukorbeteg. És szeretném bulizni vinni és teljesen lerészegedni. Tudom, hogy aki inzulinfüggő egyes típusú cukorbeteg az nem ihat sokat, mert meghalhat, de ez így van egy olyan cukorbetegnél is aki inzulint se használ?
2015. szept. 9. 18:42
 1/2 szamo77db ***** válasza:
Csak semmi alkohol! Én is 2-es típusú cukorbeteg vagyok. Nehogy belerángasd a barátodat egy nagy hülyeségbe!
2015. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy aki inzulinfüggő egyes típusú cukorbeteg az nem ihat sokat, mert meghalhat, de ez így van egy olyan cukorbetegnél is aki inzulint se használ?"

Mivan? :D:D

Amúgy teljesen egyénileg függő, kérdezd meg tőle. Gondolom ha eddig se járt inni, akkor nem iszik.

2015. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!