Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy cukorbeteg sosem lehet...

Egy cukorbeteg sosem lehet részeg?

Figyelt kérdés
Van egy cukorbeteg haverom elhivnám egyszer inni és jó lenne ha legalább egyszer részeg lenne. Ha egyszer Berug egy cukorbeteg annak szomorú következményei lehetnek?
2015. jún. 28. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Te teljesen normális vagy mondd? Miért akarod hogy a cukorbeteg barátod részeg legyen? Én is az vagyok, és soha nem akarták a barátaim, ismerőseim hogy részeg legyek, mert nem akarnak veszélybe sodorni! Hívd meg a barátodat, igyon cukormentes üdítőt, vagy vizet, vagy gyümölcslét, de ne alkoholt! És ha túlissza magát, és kómába esik? Gondolkodjál már!
2015. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Klassz, meg is ölheted ezzel, ugye tudod?


Arról amúgy van fogalmad, milyen sz...r, amikor tukmálnak, de te egészségi okból nem vehetsz valamiből?

2015. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De, lehet, ha idióta. Én is cukorbeteg vagyok és minden alkalommal csesztetnek, mert nem iszok rövidet, mert hullámvasútozik tőle a vércukrom, és nem fogják fel, hogy életveszélyes.

Az más dolog, hogy sört, bort iszok, de az nem zargatja meg a vércukromat, tudom mennyit kell adni rá és enni mellé.

2015. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
90%
Szomorú az hótbiztos.Egyrészt a legtöbb(nem cukros) alkoholos ital csökkenti a vércukorszintet másrászt pedig egy cukorbetegnek mindig magánál kell lennie hiszen nem játék a cukorbetegség, hatalmas felelősséggel jár.Én cukorbetegség előtt sem akartam és most sem akarok soha részeg lenni és szerintem ő sem ha tudja, hogy ez milyen felelősséggel jár tehát nem tudom miért lenne számára élvezet.
2015. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jahm és akkár cukorleesés miatti kómába juttathatod, gratulálok.
2015. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
4. vagyok, ha esetleg van annyira ostoba/felelőtlen, hogy belemegy és te valamilyen oknál fogva nem hallgatsz ránk, akkor legalább mondd meg neki, hogy hozzon magával egy glükagoninjekciót ha elájulna bár erre nincs sok esély a válaszaink után(remélem legalábbis)
2015. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!