Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tán depressziós vagyok?

Tán depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom de màr va' 3/4 hónapja visszafogtabb vagyok...jobban szeretek egyedül lenni...ha muszáj társaságban lennem nincs életkedvem s mindig probálok nevetni de nagyon nehezen sikerül...nem szeretek kint lenni ,nagyon gyakran sírok, nehezen alszom el és sokat alszom,stresszes is vagyok de nagyon...Sok emberben csalodtam és sokan sokszor bántott meg az utobbi idõbe...a szüleim se értenek meg se a barátaim már (van kivétel) . nem akartam orvoshoz fordulni mert a szüleim nem vinnének el ezért ,épp ezért fordultam ide...Ha tán depresszios vagyok vagy más valami vagy szimplán csak halál kedvem va.(Elöre is köszönöm és bocsánat a helyesírásért.

#depresszió #Betegèg
2015. szept. 9. 23:46
 1/3 Clark Kent.. válasza:
Valószínűleg depressziós vagy.
2015. szept. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet, hogy depressziós vagy, lehet hogy nem, szerintem ez mindenkinél máshogy jön ki ezért saját tapasztalataimból nem tudok segíteni, foglalkozz azokkal az emberekkel akik megértenek,és fontosak számodra.
2015. szept. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azok az emberek már neem léteznek:(
2015. nov. 3. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!