Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most akkor depressziós vagyok,...

Most akkor depressziós vagyok, vagy csak közelítek felé?

Figyelt kérdés

Csúnyának tartom magam, úgy érzem sokkal jobb lenne a környezetemben levő embereknek ha nem is léteznék. Mikor hazaérek minden nap sírok egy kicsit, és elalszok délutánonként, eddig ez nem fordult elő. Fáj a fejem, múltkor eszméletlenül szédültem. Étvágyam nincs,egész nap ne eszek szinte semmit. Tele vagyok rossz gondolatokkal, már az öngyilkosság is felötlött.. Édesapám, Édesanyám utál, a szemembe is mondták. Mégis kihez forduljak?

14/L


2015. szept. 11. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

szólj valakinek az iskolában, esetleg iskolapszichológus? esetleg még a védőnőnek vagy a gyermekvédelmi felelősnek is szólhatsz, ha a szüleid nem akarnak orvoshoz vinni


más rokonod, nagymamád nincs?


vagy bemehetsz egy kórház pszichiátriai szakrendelésére is, bár nem tudom, szülő nélkül lehet-e

2015. szept. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia.. Nekem a depressziós időszakaimban, mindig a barátaim segítenek, velük jobban meg tudok beszélni bármit, mondjuk mint egy felnőttel.
2015. szept. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!