Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak? Betegség)

Mit csináljak? Betegség)

Figyelt kérdés
Na az van hogy holnap iskola és ma volt egy 37.5 ös hőemelkedésem folyik az orrom tüsszögök a torkom nem fáj de nem akarok holnap menni mert olyan kellemetlen az orrfolyás meg a tüsszögés és a kicsi láz hogy nem akarok menni. 4-es tanuló vagyok Anya csak akkor enged el ha 38 as a lázam vagy magassabb

2015. szept. 13. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig 37,5 C fok hőemelkedéssel is lehet borzasztó rossz közérzet. Lehet tőle fejfájásod, gyengeség, hányinger, hasmenés, hasfájás, szédülés. El is kaphatják az osztálytársaid a betegséget. Főleg ha tüsszögsz és folyik az orrod.
2015. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Most elég sokan influenzásak... én náthával, enyhébb köhögéssel még még megyek suliba, de ha már hőemelkedésem van, könnyes a szemem, akkor inkább maradok itthon.

Nagyon sok pótolni való lenne? Mert nálunk nehéz behozni a lemaradást. Hanyadikos vagy?

Gyógyulj minél hamarabb! :)

2015. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
6._os vagyok nem lenne sok pótolás amikor tavaj beteg voltam (láz torokfájás orrfolyás) akkor az osztálytársam mindig leírta a házit és megcsináltam (Ha olyan állapotban voltam hogy megtudom csinálni)
2015. szept. 13. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Hanyadikos vagy?


Es anyukád miert 38 Celsius-foknál mondja, hogy nem kell menned??

A 37,5 c-fok is épp elég :/

2015. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat reggelre belázasodtam hálaisten ment mindenkinek a zöld
2015. szept. 14. 17:42
 6/7 vivi63 válasza:

Tudom már nem alkalmas , de ha legközelebb ilyen lenne , van egy pár jól bevált módszer :D

Például lázmérő a radiátorhoz és hipp hopp eléri a 38-at :D

vagy ha épp nincs fűtési szezon akkor akár meleg hajvasalóhoz hozzátehet / felmelegítesz egy pohárba valamit és a pohár széléhez rakod :D kismillió ilyen módszer van :)


De egyébként már 37 fölötti láz is hőemelkedésnek számít , szerintem nem érdemes megvárni a 38at :/

2015. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi ment a zöld
2015. szept. 18. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!