Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnám a fájdalmat...

Hogyan tudnám a fájdalmat csillapita?

Figyelt kérdés

sziasztok lenne egy fontos kérdésem hogy hogyan tudnám megelözni a fájdalmamat ? a fájdalmak 2015.09.10-én kezdöttek a hasamon jobb oldalom lent bementem az ugyeletre bent fogtak

2015.09.14 (hétfön) volt egy műtétem kiderült hogy peteveszék elhalásom van , meg petefészek cisztám sürrgösen megműtöttek laparoszkópos beavatkozással távolitottak el mindn (elsö műtétem volt) nagyon nehezen keltem fel az altatásbol amikor felkeltem akkor nem kaptam levegőt feszitettem magam. Kedd ota itthon vagyok de érzem hogy tele vagyok még gázzal nem tudok enni se mozogni se normálisan feküdni a köldökömet összevarták de rohadtul vérzik . és eszméletesen fáj

nem tudnátok valami tanácsot adni hogy hogyan tudnám csillapitani ezeket a fájdalmakat ?

(14éves vagyok )



2015. szept. 18. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a fajdalomcsillapításon törd a fejed, hanem menj vissza az orvoshoz!
2015. szept. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincs az az isten hogy én vissza menjek a korházba akkor ink. meghalok
2015. szept. 18. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj a háziorvoshoz, vagy nőgyógyászhoz, oda úgy is kell. hétvégén ügyeletet lehet hívni.
2015. szept. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hasüregből a gáz nehezen távozik. De ha ez a csontjaidban is fájdalmat okoz, akkor komolyabb bajod is van. Ha szeretnél részletesebben elbeszélgetni írj privát.
2015. szept. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"nincs az az isten hogy én vissza menjek a korházba akkor ink. meghalok"


Ha nem mégy vissza (vagy másik orvoshoz), akkor igen jó esélyed van a meghalásra.

2015. szept. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!