Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Délelőtt fájt a jobb arcfelem...

Délelőtt fájt a jobb arcfelem és enyhén a fülem is. Ha hozzáértem az arcomhoz akkor enyhe fájdalmat éreztem. A fülembe ritkán belenyilallt?

Figyelt kérdés
Délelőtt hűvösen dolgoztam, most viszont itt vagyok a szobában és egyre jobb (bevettem egy Benuront is), lehet hogy huzatot kapott? A fogaim nem fájtak. Még az arcüreg gyulladásra gondoltam mert olvastam hogy ha az arccsontom is fájt ha hozzáértem (mert az is fájt enyhén) akkor valószínűleg az lehet. Viszont furcsállom hogy most elmúlott viszont néha belenyilallik még enyhén de ha hozzáérek már nem fáj. Mit tegyek? Holnap orvos vagy még próbáljak meg valami házi gyógymódot? Már volt ilyen de mindig elmúlt, akkor is reggel erre keltem (most is) és általában estére semmi bajom nem volt.

2015. júl. 29. 14:39
 1/2 A kérdező kommentje:
15/f
2015. júl. 29. 14:41
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon arcüreggyulladásos, de nem lehet biztosra tudni amíg orvos nem mondja azt. Úgyhogy szerintem orvos amint lehet.
2015. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!