Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bent kell maradnom a dili...

Bent kell maradnom a dili házban mert depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Tisztasági mániám van házi rovos azt mondta hogy depresszió. Be utalt a budapesti vadkert klinikájára.

Hallotam a születimtől idézem" bent kell maradjon nem mondom el neki mert megijed" (idegen nyelven mondták nem tudtam mindent le forditani)

Én nem szretnék ebbe házba be menni!

Privátban elküldöm a beutalót.

13/f


2015. szept. 18. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Ezért nem küldenek olyan helyre ahol összevagy zárva súlyosabb betegekkel. Nyugalom. Küld el a beutalód, ha gondolod.
2015. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bízd rá magd az orvosokra, ez egy jónevű intézmény, gyerekbarát. Ha úgy találják, hogy be kell feküdnöd, akkor az neked segíteni fog. Olyan gyerekek lesznek ott, mint te. Aztán ha beállítják a megfelelő gyógyszert vagy kezelést, akkor már hazajöhetsz. De lehet, hogy csak bejárós beteg leszel.
2015. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!