Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szklerózis multiplex et...

Szklerózis multiplex et ellehet kapni valahogyan?

Figyelt kérdés

2015. szept. 19. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nem egy fertőző betegség. Nem kaphatod el senkitől, maximum örökölheted.
2015. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De kezet fogtam vele es a peniszemhez ertem WC közben nem lehet bajom?
2015. szept. 19. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
De, jobb lenne megelőzni a bajt, akaszd fel magad.
2015. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hallod

Te világból kirekesztett söpredék takarodj mar anyadhoz mit hogy engem követsz te csicska g*ci honnan tudhatnam . Nyomorék!

2015. szept. 19. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Akkor talán a Google a barátod is lehetne, ha a gyakorit tudod használni, nem?!
2015. szept. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

de elkaphatod interneten keresztül is. Én SM beteg vagyok küldöm neked ajándékba ;)

Viccen kívűl nem fertőző, örökölni lehet. Injekciók/vírusok=műtétek hatására előjöhet azokban akik hajlamosak rá..

2015. okt. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző hozzászólóval egyetértve magam is SM betegként írom, hogy nem lehet "elkapni embertől" vagy interneten át. Nem tudom én hogy kaphattam el. Feltételezéseim vannak. Egy diagnosztizálás előtti keszhelyi nyaralás - 1 napig bennem volt egy kullancs amit nem vettem észre és orvoshoz se mentem vele. Másik ötlet: felnőttkori bárányhimlő alatti lázat követően vették észre a tüneteket és azonosították a betegséget.


A családomban 3 SM betegről tudok, NEM közvetlen egyenesági rokonok (olyan, mint nagybátyám vagy ... másik nagybátyámhoz beházasodott asszony húgai egyikének a fia) szóval bonyolult és mindezek ellenére nem örökletes kórnak tartom.


Kell a hajlam (ez talán örökölhető és nem elkapható) bár ebben nem hiszek és kellenek nagy lázak, lázas állapotok, amikor sok fehérvérsejt jut a vérbe amik könnyen átjutnak a vér-agy-gáton E-vitamin hiányos állapotban). És más is lehet :)

2015. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!