Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha sokat fáj a fejem, akkor...

Ha sokat fáj a fejem, akkor milyen szakorvoshoz kell fordulni ezzel?

Figyelt kérdés

2015. szept. 20. 23:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Vashiányom volt egy időben, elvileg a miatt voltam fáradékony, de az már kezelve lett, de a fejem még mindig sokat fáj. Nem lehet vízhiány, napi 3 liter vizet is megiszok...
2015. szept. 20. 23:26
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a szemeddel van baj es amiatt. szemeszhez menj
2015. szept. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én neurológust javasolnék. Lehet, hogy el fog küldeni MR-re.
2015. szept. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neurológus szerintem de van fejfájás szakrendelés is.
2015. szept. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz, és majd ő küld a megfelelő szakrendelésre. Valószínű neurológushoz.
2015. szept. 21. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3 liter víz az túl sok még a végén vízmérgezést kapsz ha nem eszel mellé elég sót.

Én tudod régen edzőterembe jártam és megittam napi 3-4 l vizet és ki is izzadtam belőle egy csomót. Egy idő után fejfájás és magas vérnyomás jelentkezett, hát vérvételből kiderült hogy a alacsony a nátriumszint, amióta napi 12 g sót eszek elmúlt a magas vérnyomás és a fejfájás.Általában adalékanyagmenteset veszek de nem azt a piszkos rózsaszín himalájait.

2015. szept. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha tudnád hogy hány orvoshoz küldtek, nem csinálnak az orvosok mást csak felírnak egy marék gyógyszert.Esetleg elküldenek ct re vérvételre vagy mri re de azt is külön kell kérni
2015. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!