Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányás után egy nappal mit...

Hányás után egy nappal mit ehetek?

Figyelt kérdés
3 napja vagyok beteg, szedem az orvos által felírt gyógyszert, tegnap reggel hánytam először és azóta nincs se hányingerem és a gyomrom sem kavarog, fáj vagy ilyesmi, egyébként eddig sem fájt, hőemelkedéseim voltak csak meg náthás voltam, ma már viszonylag jól érzem magam és nem is volt semmilyen betegségre utaló jel :) a kérdésem az lenne hogy ehetek e ma már valami táplálóbb ételt? Nem ilyenekre gondoltam hogy sült ételek meg stb. hanem pl egy egyszerűbb vajas pirítósra egy szelet felvágottal meg valami zöldséggel. Nagyon éhes vagyok már és nem lakom jól a sima főtt krumplival meg ezekkel.

2015. szept. 22. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ehetsz. Az étvágy a gyógyulást jelenti. Amit megkívánsz, azt fogyaszd egészséggel.
2015. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a gyors választ:) persze nem merek még kiadósabb ételeket enni de azért jól esne már valami ehető is ha érted mire gondolok :)
2015. szept. 22. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!