Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Prosztatarák 16 évesen?

Prosztatarák 16 évesen?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben, 1, max 2 hónapja tapasztaltam néhai csípő érzést vizeléskor a hólyagomban, néha a húgycsövemben, és előfordul, hogy akadozik a vizeletem. Bár mióta eszemet tudom, a vizeletem mindig is akadozott egy kicsit, de nem ennyire. Tegnap tapogattam, és kemény volt. Azt olvastam, hogy daganat esetén szokott megkeményedni. Jelenleg háziovos által felírt antibiotikumot, 2x2 Sumetrolimot szedek, ma este veszem be az utolsó adagot, de nem használ. Szerintetek?

2015. szept. 23. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vered túl durván és túl sokszor? Most kb leírtad a napi 3-4rejszolás kellemetlen tüneteit...
2015. szept. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az utóbbi időkben volt, hogy napi 4x is, de már 3-4 napja csak napi 1x-2x.
2015. szept. 23. 12:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért kaptál enyhe antibiotikumot, mert ha felfáztál vagy húgyúti fertőzésed van, akkor arra is jó, amúgy meg kárt nem csinál. Urológushoz menj, ne háziorvoshoz, egy UH mindent megmutat, de nem vagy rákos, SOHA ne diagnosztizálj netről.
2015. szept. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Húgyúti fertőzés valószínűbb. Vérképed rendben?
2015. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vérképet és általános vizeletvizsálatot is csináltak, utóljára másfél hónapja, egy kicsivel azelőtt jelentkeztek először a tüneteim, de semmit nem találtak, vérképem és vizeletem is rendben volt. Ezt megelőzte egy allergia miatti idült garat, gége, orrmandula gyulladás is, valamint kenetből kimutattak 2 féle teljesen általános bakteriális fertőzést is, amire egy hétig szedtem az antibiotikumot, nemtudom ennek lehet-e köze hozzá.
2015. szept. 23. 14:04
 6/6 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy nemrég elkezdtem émelyegni, hidegrázásom van, és enyhe hányingerem. Ugyan így éreztem magam 3-4 napja is, és csak napok múlva múlt el, még hőemelkedésem is volt. Úgy tűnik, most megint visszajött.
2015. szept. 23. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!