Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ez Crohn betegség?

Lehet ez Crohn betegség?

Figyelt kérdés

Már egy hónapja figyelem, hogy nagyon laza,világos a székletem, sokszpr nem is egészben jön ki (hogy finoman fogalmazzak), Napjában többször is mennem kell. Szinte mindig ilyen volt, ha jól emlékszem, de csak mostanában kezdtem el figyelni.

Ha csípőset eszem(még ha a számat alig is csípe), rengetegszer van,hogy ég a hasam tőle.

Sokszor van, hogy fáj a hasam, de nem sikerült kitalálnom, hogy mitől.

Szinte képtelen vagyok hízni, néha rengeteget tudok enni, de általában alig, mégha érzem is, hogy éhes vagyok( vagyis a gyomromban érzem, hogy kellene ennem, meg udom is, de nem esik jól, egyáltalán.)

Haemoglobin szintem mindig is alacsony volt, sokszor fáradékony vagyok, és néha érzem, hogy nagyon fel vagyok fúvódva (lehet máskor is,csak nem veszem észre)


2015. szept. 23. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál tejet és hagyd a tejtermékeket, max. kevés keménysajtot. A chron iszonyat szenvedéssel tud járni, úgyhogy nem gondolom, az lenne. Csináltass egy vastagbél tükrözést, az a tuti.
2015. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy ez az lenne, de menj el a háziorvoshoz, kellene vérvétel, hasi ultrahang, gasztroenterológushoz beutaló, ki kell vizsgáltatni az okát, lehet májaddal, epéddel is baj, de sok egyéb más is.
2015. szept. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a vérvételből mit kellene látni?

azom volt kábé egy hónapja

2015. szept. 24. 09:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kiderült mi okozta? Nem valami ételérzékenységed volt?

2020. aug. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!