Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánik betegség? Agydaganat?

Pánik betegség? Agydaganat?

Figyelt kérdés

Minden azzal kezdődött, hogy júliusban rohamok jöttek rám:nem kaptam levegőt ,zsibbadt a kezem,szám körül,170 pulzus,remegtem.Azt mondták tetániás roham. Aztán rettentően fájt a nyakam,derekam,össze csomósodtak az izmok.Voltam idegorvosnál,vérvételeken, nem találtak semmit.Voltam endokrinológusnál,aki megalapította,hogy pajzsmirigy gyulladásom van,erre az Euthyrox nevü gyógyszert szedem.

Most pár napja állandóan ég a gyomrom,megy a hasam,hányingerem van pl. ha narancslevet iszok,ezen kívül a fejem hátulján nyomást érzek,égést meg a szemeimnél is néha olyan,mintha valami nyomná,el akarnák ájulni.

Esetleg valaki tud segíteni,akinek hasonló tünetei vannak,voltak,hogy mi lehet ez? Már rettegek,hogy valami komolyabb agydaganat vagy hasonló,esetleg most jön ki a 4 hónappal ezelőtti stressz vagy pánikbetegség?



2015. szept. 21. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggódsz menny el CT vizsgálatra, az kimutatja ha agydaganatod van. Egyébként a hasmenés/hányinger a stressztől is lehet.
2015. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Buteyko légzés jó pánikrohamra, menj el ct-re mri-re szakorvos mindkettőre elküldhet, ellenőrizd le hogy nem e valamilyen gombás fertőzés, nyújtsd ki a nyelved a tükör előtt(ha látsz fehér lepedéket az gombás fertőzés).

De ct re és mri re mindenképpen menj el, pajzsmirigy működésre spirulinát szoktak ajánlani(alga azaz jódforrás), ja és vérvétel-> abból is ki lehet szűrni a daganatokat, mondd meg a háziorvosodnak hogy küldjön el egy teljes körű vérvételre

2015. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a gyógyszerrel meg óvatosan, a legtöbbször többet árt mint használ(tapasztalat)
2015. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.most vették le vèrt és a vér képem tökéletes volt.Ugy néz ki allergia lesz azért vannak a szem tünetek mivel mà viszlet könnyezik a szemem orrom,tüsszögök és folyik az orrom.
2015. szept. 23. 01:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesìràsi hibákért
2015. szept. 23. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!