Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 14 évesen lehet mellrakom?

14 évesen lehet mellrakom?

Figyelt kérdés
Tegnap este megcsináltam a önvizsgalatot.Haverosen nyomta meg három ujjammal akkor ereztem eloszor egy picike kis "csomot".Aztan talaltam nemsookkal alatta meg egyet. Es ereztem a masik mellemben is. Aggodjak,vagy ezek csak tejmirigyek?

2015. szept. 24. 06:47
 1/7 A kérdező kommentje:
De csak kkor ereztem ha tenyleg erosen nyomtam az ujjammal.Amugy nem.
2015. szept. 24. 06:55
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Ezek a tejmirigyek, ne idegeskedj.
2015. szept. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha 14 évesen mellrákod van, akkor bekerülsz az orvosi lexikonokba. Még nő a cicid.
2015. szept. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A rák nincs korhoz kötve, de mindegy... Sőt egyre gyakoribb a mellrák férfiaknál is.
2015. szept. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet 14 évesen mellrákod, de attól még, hogy csomókat találsz nem jelenti feltétlen azt, hogy van is. Pl. menzesz előtt néhány nappal (illetve alatta) a legtöbb nőnél lehet érezni kisebb-nagyobb csomókat a mellben, de a menzesz után ez el is múlik.

Mivel így neten keresztül nem lehet biztosan megmondani jobb, ha elmész nőgyógyászhoz és ő rendesen kivizsgál.

2015. szept. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazabol a mikor előírás szerűen sinaltam nem ereztem semmit sem. Mikor erősebben nyomtam meg egy egy ujjal tettem ezt akkor éreztem... Mindket mellemben talaltam. Mind ugyan akkora es tapintásra ugyan olyanok...
2015. szept. 24. 15:20
 7/7 A kérdező kommentje:
De nehez ezt megmondani mert ma reggel nem ereztem őket
2015. szept. 24. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!