Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Idegi alapon lehet mellkasi...

Idegi alapon lehet mellkasi fájdalmam, illetve görcsölhet a bal felkarom, vagy valószínűbb a szívbetegség?

Figyelt kérdés
Hétfő délután mondhatni a semmiből tört rám a szívinfarktustól és a haláltól való beteges, egyre fokozódó rettegés, majd légszomjam lett, a testem elkezdett remegni és égetően zsibbadni, a szívem pedig hevesen verni. Miután elhagytam a termet, ahol addig tartózkodtam, a félelmem szép lassan alábbhagyott, aztán a fizikai tüneteim is. Azt mondták, ez pánikroham a legjavából, ami nem is kizárt, ha abból indulok ki, hogy előtte két nappal ért engem egy trauma. A gond csak az, hogy a szívem környékén azóta is érzek tompa fájdalmat, különösen akkor, ha éppen azon kattogok, mi bajom lehet még. Ezen kívül a bal felkarom, valamint a hátizmom is görcsöl, néha jobban, néha kevésbé. Hétfő este, mielőtt lefeküdtem volna, szintén bepánikoltam, nehezemre esett elaludni utána. Másnap az orvos meghallgatta a hátam, a mellkasom, a vérnyomásomat is megmérte, de állítása szerint semmi rendelleneset nem észlelt, sőt. Elintézte az ügyet annyival, hogy felírt nekem némi nyugtatót, na meg persze adott igazolást a hétre (gimnazista vagyok). Holnap készülök visszamenni hozzá, szóval mindenképpen az ügy végére akarok járni, de addig is érdekelne, ti mit gondoltok erről az egészről.
2015. szept. 24. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen lehet idegi alapon is. Nekem arcüreg gyulladásom volt régebben idegi alapon.
2015. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez teljesen tipikus pánikroham.
2015. szept. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!