Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek lehet, hogy...

BalaZS7 kérdése:

Szerintetek lehet, hogy szívbeteg vagyok? Fontos!?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom, mindig is úgy éreztem hogy nem dolgozik normálisan a szívem. Nagyon sokszor mikor hírtelen felállok nagyon megszédülök, ritkábban és nagyobbat ver a szívem miközben kicsit elfeketedik a kép előttem. Ájulás még eddig nem volt de közel állok hozzá mindig. De ez még csak egy ok a sok közül. Átlagosan rossz a közérzetem könnyen depresszióba zuhanok és szinte mindig sztressz alatt állok. Nagyon figyelmetlen vagyok hiába próbálom magam ösztönözni hogy muszáj és hogy fontos lenne, egyszerűen nem megy. mindig fáradtan érzem magam és lehangoltan. volt hogy szokszor szedtem engedély nélkül Frontin-t, nyugtatót, amitől úgy éreztem megszabadítottam egyfajta nyomástól a szívemet.Addig olyan fullasztó érzést tapasztaltam a mai napig.

Segítséget kérnék hogy fordúljak-e orvoshoz vagy meglehet ezt máshogy is oldani? Nem vagyok túlsúlyos, sportos alkatnak mondthatom magam. A frontin beváltnak tűnik mert mint mondottam sokszor vagyok sztresszes amit nehezen viselek. Fel tudnám-e iratni egyedül ezt a gyógyszert úgy hogy a szülők tudta nélkül szedjem? 16éves vagyok.

Nagyon kéne a segítség!!! előre is köszönöm ! :(



2015. aug. 11. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy a szíveddel van gond, amit leírtál, az alapján ún. ortosztatikus hipotóniád van (ez serdülőkorban nagyon gyakori), ill. pszichés gondok, depresszióra hajlam és pánikbetegség. A két utóbbi nem korrekt diagnózis, csak a tüneteid alapján először ezekre gondolnék. Az, hogy a Frontin segít, szintén a pánikbetegségre utal.

Menj el orvoshoz, a vérnyomásodat azért nem árt megnézni, a fáradékonyságot, koncentrációzavart is alaposan ki kell vizsgálni. A szüleid elől pedig nem kell titkolni a problémádat, a Frontin nem savanyúcukorka, függőséget is okozhat, egyebekről nem is beszélve.

2015. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akartam eddig írni de bevallom hogy egy jó ideig drogfüggő voltam tehát a nyugtatótól nem lesz függőségem ( tapasztalat). Köszönöm a válaszod !
2015. aug. 11. 23:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez esetben nem csoda, ha ilyen gondjaid vannak. Remélem, sikerült teljesen lejönnöd a szerről, de ha úgy érzed, nem, inkább kérj orvosi segítséget.

Titkolózni tényleg nem érdemes, előbb-utóbb úgyis borul a bili, csak lehet, hogy akkor már késő, sokkal nehezebb segíteni.

2015. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát már mondhatjuk úgy hogy "lebuktam". Karácsony estéjén... így sincs sose egy jó karácsonyom... ma de ez nem ide tarzozik. Hát rég nyúltam már komolyabb szerekhez. Mostanába a egy rokomtól tudok szerezni mindig egy pár szemet amit próbálok beosztani.( ezt egy pár napja csinálom de nem tervezem hosszasra).

Visszatérve az anyaghoz sokat mérgeztem magam mire erősödött annyit a lelkem hogy ne azzal a gondolattal feküdjek le hogy hogyan tudnák végezni magammal.(ez nem önsajnáltatás mert a kutya se sajnál gondolom ,csak őszinte vagyok). A legnagyobb szégyen hogy rendészeten tanulok és emellett kábszereztem orrba-szájba egy ideig úgy hogy szégyenlem magam rendesen. De sikerült lejönnöm róla amihez sok motiválás kellett.

2015. aug. 11. 23:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Mitől erősödött meg annyira a lelked a sok drogozás után, hogy inkább kevesebbet tolsz vagy semennyit?

Nem írtad, hogy mi volt az az anyag.

2015. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltak személyek akik segítettek ebben. A másik ok meg az volt hogy nem a kábszer függőség legyőzése volt a kihívás , hanem élni ugyan azt a szar életet, azt az folytonos elkeseredést át élni ismét. persze nem ment elsőre, de rengetek próbálkozás után sikerült nélküle élnem. Illetve fokozatosan csökkentettem az adagot és változtattam a kábítószereken is. Többnyire füveztem amit kristállyal kevertem. utána egyre ritkábban csináltam és áttértem a frontinra, vagy a Xanax-ra. Az utóbbi jobb volt mert erősebb volt csak azt ritkán tudtam szerezni. A lényeg hogy nem a leszokás volt kihívás, hanem az eddigi szar, depressziós életemet élni.
2015. aug. 13. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!