Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyirokmirígy rákos vagyok?

Nyirokmirígy rákos vagyok?

Figyelt kérdés
Régen a hónom alatt voltak nyirok csomó duzzantaim voltak a combomon is de ezek már elmúltak, most a fenekem környékén van, ez lehet hogy csak a túlsúly miatt van? mert régen a hónaljamnál lévővel voltam orvosnál az kivágta és azt mondta hogy csak a túlsúly miatt van
2015. szept. 26. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Neked kivágták?? Én vagy 7 hónapja szenvedek hónaljtáji meg combhajlatban lévő nyirokcsomó duzzanatok miatt (3 db hónaljban, 4 db a combhajlatban), de nekem nem is akarják kivenni onnan.. nem egy strandolós test :D :( Biztos nyirokcsomó? Nem lehet zsírcsomó?

Mindegy, lehet hogy a túlsúly okozza (akkor viszont javasolnék valami sportolást, jóga, zumba akármi, csak hogy kordában tartsd a tested, plusz diétát is, ne haragudj hogy ezt írom, nem tudom milyen a testalkatod, de ha azt mondják hogy a túlsúly is lehet az oka, akkor valamit csak kéne ellene tenni..)

Ha nem múlik el a feneked környékéről a csomó mondjuk egy két héten belül, akkor viszont menj vissza a háziorvosodhoz.

2015. szept. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát már ez is ki van amúgy szakadva mert multhéten bicikliztem husszon pár kilómétert meg utána még én is nyomkodtam ki belőle de ugyan úgy vissza duzzad
2015. szept. 26. 09:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor az nem a nyirokcsomó, ha ki lehet nyomkodni akkor az biztosan nem az, nekem biopszia alatt is nagyon nehezen jött ki belőle folyadék. Régen, amikor a hónaljadnál voltak, mi volt a leletre írva? Csináltak akkor neked biopsziát?

Fáj ez a duzzanat, ami a fenekednél van? Rendesen ki lehet nyomni mint egy pattanást, vagy el lehet masszírozni hogy kisebb legyen a csomó? Van kimeneti nyílása?

2015. szept. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát van kimeneti nyílása, érintésre fáj, biopsziát nem csináltak és hát ki lehet nyomni de nem teljesen csak kb a felét és utána megint fel duzzad
2015. szept. 26. 10:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor az nem nyirokcsomó! Menj el orvoshoz hétfőn, és addig ne nyomogasd. Mekkora az a csomó? Nagy, kicsi?
2015. szept. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát hosszúkás és elég duzzadt
2015. szept. 26. 11:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Hétfőn menj el vele orvoshoz, mutasd meg neki :) De abban biztos lehetsz hogy nem vagy limfómás és egyéb nyirokcsomó duzzanattal járó rákod sincs, mert ez nem nyirokcsomó duzzanat.
2015. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a segítséget és megfogadom a tanácsaidat
2015. szept. 26. 11:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Az kelès ami neked van,semmi köze a nyirokcsomóhoz nyugi:-) És igen a túlsúly miatt is lehet,sajna rajtam is mindig van(
2015. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!