Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor és hogyan érdemes...

Mikor és hogyan érdemes közölnöm a családommal hogy rákos vagyok, áttétes és nem kívánok semmiféle gyógykezelésben részt venni az esélyek miatt? Vagyis kb 4-6 hónapom van.

Figyelt kérdés

Röviden annyi hogy áttétes rákom van amit későn fedeztek fel, a műtét kizárt, a sugarazás kizárt, a kemo maradna de az orvosok maguk se látnak érdemi esélyt, így nem tanácsolják hogy utolsó szakaszát életemnek még a kemoval még kellemetlenebbé tegyem ha javulást nem hoz.


(És kérek mindenkit a természetgyógyászatos meg holisztikus gyógyászati baromságokat el se kezdje, nem kérek a hittérítésből).


Szóval a kérdés: hogyan és mikor közöljem a családdal? Nyersen tényszerűen vagy hogy?

És hogyan védjem meg magam a gyógyászati eljárásba való unszolástól?

Semmiféle gyógykezelésben nem vagyok hajlandó részt venni nem is vagyok vevő semmiféle győzködésre, egyedül a szintetikus morfiumra mint fájdalomcsillapítóra tartok igényt.


2015. szept. 8. 17:48
1 2
 1/20 anonim válasza:
Őszintén sajnálom barátom. Hány éves vagy?
2015. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
24
2015. szept. 8. 17:51
 3/20 anonim válasza:
Azt hittem legalább 60. Hogyan derült ki?
2015. szept. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Na most az a helyzet hogy én a kérdésemre kérnék választ, nem lényeges hogy derült ki.

A korom és családi állapotom kérdés lehet de hogy derült ki meg mivel járt eddig srtb-ezek lényegtelenek.

2015. szept. 8. 17:56
 5/20 anonim válasza:
Van gyereked? Vagy szülőkkel vagy?
2015. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy emberrel: akit tiszta szívedből és egész lényedből szeretsz, és aki mindig önzetlenül szeretett téged. Senki mással.
2015. szept. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Szülőkkel vagyok és abban a könnyű helyzetben hogy csak velük kell közölnöm mert rajtuk kívül úgyse érdekel a kutyát se a dolog.

Barát nincs, kollega nincs, egyetemi csoporttársak vannak de azokhoz semmi közöm.

2015. szept. 8. 18:04
 8/20 anonim válasza:
Nem is sejtik hogy beteg vagy?
2015. szept. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én csak akkor közölném, ha már nagyon muszáj. Megértem, hogy nem akarsz kezelést, volt rákos a családban.
2015. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

akit tiszta szívedből és egész lényedből szeretsz


Na az marha könnyű lesz mert ilyen nincs. Akkor még magammal se kell közöljem.

2015. szept. 8. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!