Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha csontrákom van, annak...

Ha csontrákom van, annak minden esetben vannak tünetei?

Figyelt kérdés

A bordák, szegycsont és kulcscsont jóindulatú daganatával küldtek el ct-re, aminek jövő héten lesz meg az eredménye. Viszont én nem érzem úgy, hogy rákos lennék. Nem vagyok fáradt, legyengült, sem lázas, és nem is hányok sőt, sokat sportolok. Viszont vannak a mellkasomban csomók, már lassan 5 hónapja. Az egyik nagyon kicsi, a másik nagy, és sajnos nőtt is, úgy érzem. Néha, főként este nehezen kapok levegőt, szúr a szívem és a tüdőm is. Illetve a csomók is szoktak fájni, csak úgy, spontán. De ha megnyomják erősen az orvosok, akkor is fáj, ami kb fél óra elteltével enyhül csak.

De még egyszer leírom:nem vagyok gyenge, fáradt, stb.!


Szerintetek kell félnem a jövő héttől, azaz az eredménytől?

És mit gondoltok? Lehet egy embernek úgy csontrákja, ha ezeken a "belső" testi fájdalmakon kívül nincs más baja?


Köszönöm a választ!

18/L


2015. szept. 26. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel eleve jóindulatú daganat gyanújával küldtek, gondolom kizárták a rákot. Várd meg az eredményt utána lehet parázni, ha kiderül valami rossz dolog, előre szerintem felesleges, de az normális, hogy gondolsz rá, mert minden embernek eszébe jutna az, hogy vajon mi baja van.
2015. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igazából előtte nem volt más vizsgálat, csak júliusban vérvétel. Most csak írtak fel Flectort, amit 5 napig szedtem, de nem hatott, ezért küldtek el ct-re.

2015. szept. 27. 09:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem túl jó a magyar eü, de azért ha valakinek, főleg ilyen fiatalon esetleg rákja van és erre utaló jelek kimutathatóak egy sima laborból, akkor azt pár napon belül küldik a ct-re és nem várnak vele, mert fiatalabb korban gyorsabb romlást mutatnak ezek a betegségek. Tehát ezt kizárnám, hogy bármilyen rákról lenne szó. Hogy egy példát említsek, egy 26 éves mellrákos lánnyal beszélgettem erről anno, kitapintotta a mellében a csomókat, a következő héten dokihoz ment, másnap ultrahang, majd azonnal mammográfia és azon a héten ki is vették a csomókat. Tehát ilyen gyorsaságot kell elképzelni, ha rákgyanú merül fel. Nem azt hogy hónapokig várakoztatnak.
2015. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!