Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasi műtét után a bőröm...

Hasi műtét után a bőröm összetapadt a hasfalammal és húzódik. Ez szokványos jelenség ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Laparoszkópiás műtétem volt, kivették a vakbelem... 3 pici lyukat vágtak a hasfalamon, ebből az egyik úgy hegedt be, hogy letapadt. Ha a hasamra teszem a kezem és jobbra-balra mozgatom a bőröm, ebben a pontban húzódik, nem mozdul, sőt, előfordul, hogy ha pl. gyerekekkel játszom, megfájdul... olykor éjszaka is belenyilal, amikor forgolódok, kb. mintha el akarna szakadni ott abban a pontban a bőröm...

Másnak is így gyógyult a műtéti sebe? Ezzel lehet valamit csinálni?

Az orvosomat nem szívesen zavarnám, rendkívül elfoglalt, a varratokat is szinte kutyafuttában szedte ki. Ez április 13-án volt...

Nagyon vigyáztam, nem emeltem, nem sportoltam, mégis így gyógyult...


Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. jún. 19. 22:11
 1/1 szamo77db ***** válasza:
Én csak megkeresném az operáló orvost, ha elfoglalt is. De ha ezt semmiképp nem akarod, keresd fel a háziorvosodat és vele beszéld meg a problémádat!
2015. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!