Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kiműtötték a csecsemőmirigyeme...

Kiműtötték a csecsemőmirigyemet (thymus) azóta nagyon rosszul vagyok. Az orvosok nem mondanak rá semmit. Hová fordulhatnék?

Figyelt kérdés

Minden előzetes vizsgálta nélkül műtöttek meg. A CT felvétel rosszul is sikerült, mert az idióta asszisztens rosszul kötötte be a kontrasztanyag infúziót, ettől több napig fel is volt a karom dagadva. A felvétel kimutatott egy árnyékszerű valamit a mellkasomban, ami a lelet szerint nem volt kimutatható hogy pontosan mi. Azután a sebész megnézte a felvételt és egyből a műtét mellett döntött, mondván, ez egy megnagyobbodott csecsemőmirigy,ami talán nem fejlődött vissza rendesen.


A műtét óta viszont nagyon rosszul vagyok, egyfolytában fáradt vagyok és úgy érzem nincs semmi energiám. Az orvosok viszont tagadják, hogy ennek köze lenne a thymus eltávolításhoz. Nagy bajban vagyok, mert nem tudok már hová fordulni. Ti mit tanácsolnátok?



2015. szept. 27. 00:58
 1/5 A kérdező kommentje:
26/F vagyok az lemaradt.
2015. szept. 27. 01:07
 2/5 Saavedro ***** válasza:
0%
Arra tippelnék, hogy tiroxin-inszufficiencia lépett fel, vagyis nincs elég tiroxin (a thymus termeli), de nem vagyok orvos.
2015. okt. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző hozzászólót kiegészítem: thyroid a pajzsmirigy, a csecsemőmirigy valóban Thymus.

Erre-arra (konkrétan amazon.de-n néztem) kapható mirigyterápiás készítmény (Raw Thymus névre keress rá akár ott akár máshol). Azt a készítményt keresed, arra lehet szükséged.

2015. dec. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

26 évesen nem volna szabadna annak a thymusnak megmaradnia,

De abból azért illik mintát venni mielőtt kiműtik mert a felnőttkori csecsemőmirigyben gyakran alakul ki Lymphoma

2017. dec. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett utána veled kérdező?
ápr. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!