Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Kezdek megőrülni?...

Segítség! Kezdek megőrülni? Mi történik velem? Kényszergondolatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már hosszú évek óta van kényszerbetegségem, ami abban nyilvánul meg, hogy néha tudatosan megrántom a kezem pl. aErről senki nem tud, próbálom titkolni, bár a családom már észre vette. Eddig nem is nagyon foglalkoztam ezzel de az utóbbi pár hétben elkezdett egyre jobban frusztrálni a dolog. Kényszergondolataim is szoktak lenni általában szavakat, mondatokat ismètelgetek magamban, ám kb egy hete jött egy nagyon rossz gondolat amit az egyik családtagomra kìvántam, pedig szeretem, imádom... Ez a gondolat azóta sem megy ki a fejemből és van hogy idegenekre is kívánom akik elmennek mellettem az utcán. Ezek a gondolatok 100%-ban eltérnek tőlem, és rendkívüli bűntudatot érzek miatta. Már megmérgezi az egész napomat... Komolyan attól félek megőrülök. A páromnak sem merem elmondani főleg hogy az utóbbi időben nem a legjobb a kapcsolatunk a családomnak pedig főleg nem, hisz nem állhatok eléjük azzal hogy olyat kívántam nekik... Pszichiáterhez sem merek fordulni, hisz mindenki hülyének fog nézni :'( Mit csináljak????? :'(


2014. febr. 19. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, itt Magyarországon az számít cikinek, ha orvoshoz fordulunk, a fejlettebb országokban viszont azokat nézik le, akik nem járnak magánpszichológushoz (ezt azért kicsit kisarkítottam, de mi magyarok ezen a téren tényleg elég furák vagyunk). Ha pszichiáterhez mész, ne verdd nagydobra, nem kell arról másnak tudni, csak neked és az orvosodnak. Ha nem a stressz és a kimerültség hozza ki ezt belőled, mindenképpen kérj segítséget. Ez sajnos nem olyan dolog, amit magadtól meg tudsz oldani.
2014. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!